Návrh ZDARMA

Vyplňte prosím následujicí formulář, na jehož základě Vám naši odborníci připraví předběžnou kalkulaci.

Můžete nás také kontaktovat na telefonu 604 252 430.

 Kalkulace ZDARMA

Garážová vrata TOORS Guardy vám zpříjemní život

Pokud jezdíte pravidelně vaším vozem, pak jsou otevírání a zavírání garáže činnostmi, se kterými se potýkáte velmi často. Díky garážovým vratům TOORS Guardy si tuto „práci“ velmi zjednodušíte. Jednoduché a komfortní dálkové ovládání Vám umožní otevření vrat z pohodlí vašeho vozu.

Proč se garážová vrata Guardy hodí právě do vašeho domova?

  • Vrata TOORS GUARDY jsou maximálně spolehlivá, jsou ovládána manuálně i pohonem. V případě výpadku elektrického proudu při ovládání pohonem mohou být vrata rychle a snadno otevřena. Vrata jsou certifikována podle evropské normy EN 13241-1.
  • Vytvoříme je přesně podle Vašeho přání a na míru pro váš dům. Vybírat můžete z několika panelů, včetně struktury jejich povrchu a barev.
  • Vrata skvěle odolávají povětrnostním podmínkám. Všechny součásti vrat jsou zinkovány, křídla vrat jsou vyrobena z materiálu, který skvěle odolává korozi DIN 55928-8, třída odolnosti proti korozi II nebo III při zachování požadavků na barevnost a architektonický vzhled.
  • Vrata se velmi pohodlně ovládají. Díky dálkovému ovládání a elektrickému pohonu se stane otevírání a zavírání vrat hračkou.
  • Vrata mají minimální nároky na prostor.

Panely k vratům TOORS Guardy se dodávají ve třech základních variantách

  • Panely Plus,
  • Panely Premium,
  • Panely Royal.

 

KATALOG KE STAŽENÍ ZDE - KATALOG GARÁŽOVÝCH VRAT GUARDY

NABÍDKA PANELŮ KE STAŽENÍ ZDE - PANELY GUARDY

 

Vrata TOORS Guardy  Vrata TOORS Guardy  Vrata TOORS Guardy

Kontakty

Telefon:

(+420) 604 252 430

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Průša Martin
Na Skřivánku 1339
Chotěboř
583 01
 
IČO: 62071963

Fotogalerie

Kvalitní instalace

Kvalitní instalaceKlademe důležitost na přesné zaměření stavebních otvorů s ohledem na kvalitu výstavby tak, aby každá naše instalace byla vysoce kvalitní a abychom pro Vás byly partnerem pro další rozšíření...

 

Poradenství

PoradenstvíVždy Vám rádi a ochotně poradíme s výběrem garážových a průmyslových vrat. Pomůžeme s výběrem stínící techniky s ohledem na interiér a exteriér. Jsme tu pro Vás...

Cenová politika

Cenová politikaNaše instalace jsou kvalitní a rychlé, zároveň také po finanční stránce výhodné. Chceme aby všechny Vaše požadavky byly zcela vyřešeny a v rámci skutečných cen...

 

Go to top